اخبار تکنولوژی

اپل برای جاذبه هم نقشه ای دارد؛ آیا آیفون ۶ اس واقعا یک ترازوی دیجیتالی است ؟

به نظر می رسد اپل این بار با ارائه iPhone 6s هنوز مواردی را در چنته دارد که رو نکرده و می تواند با انها مشتری ها را به خرید وسوسه کند. از چند روز پیش تا کنون ویدئو ها و اخباری در اینترنت به چشم می خورد که نشان دهنده امکان جالب تعبیه شده در آیفون ۶ اس است. این امکان با کمک تکنولوژی جدید و تازه معرفی شده ۳D Touch معنا گرفته و می توان گفت جزیی از آن به حساب می آید.

شما با داشتن یک آیفون ۶ اس دیگر نیازی به ترازو برای وزن کردن اجسام ریز ندارید.Ryan McLeod نام برنامه نویسی است که اپی با نام Gravity برای آیفون ۶ اس نوشته که با کمک تکنولوژی ۳D touch توانایی ورزن کردن اشیاء را به آیفون شما می اورد.

هرچند که در اپ استور در قسمت توضیحات این اپ امده که مقیاس های ارائه شده دقیق نمی باشد و این اپ بیشتر جنبه سرگرمی دارد اما مشاهدات ما در اینترنت چیز دیگری می گوید.

سنسور به کار گرفته شده در آیفون جدید ۹۶ درجه برای فشار را تحمل می کند و توانایی تشخیص دارد و طبق آزمایش های نویسنده این اپ نهایتا در بالاترین فشار می تواند ۳۸۵ گرم را تشخیص دهد.

به عقیده شخصی من و با توجه به سابقه ای که از آیفون بابت ضد آب بودن سراغ دارم می توان این مورد را به سیاست های این شرکت ربط داد که دانستن این نکته و استفاده از این امکان کاربران را تشویق می کند تا در هر شرایطی گوشی موبیال خودشان را در خطر بایندازند و حتی در مواردی برای تشخیض وزن خود روی صفحه نمایش آن بایستند !

با هم ویدئوی مربوط به تست این امکان جالب را در کانال نت نوشت در آپارات می بینیم:

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا