اخبار تکنولوژی

از منحصر بفرد بودن در اندروید لذت ببرید; تصاویر زمینه بر اساس Material design بسازید – بخش اول

یکی از مواردی که باعث می شود من اندرویدی ها را به آیفون ترجیح دهم همین بی نهایت بودن امکانات برای دلخواه کردن دستگاه است. برای بسیاری مهم است که بتوانند مدام در ترکیب و شمایل ویجت ها و برنامه ها و تصاویر زمینه تغییر حاصل کنند واین برای بسیاری مثل من از لذت های داشتن یک اسمارت فون است!

Google Play، بازار و … تمامی فروشگاه های برنامه های اندروید در دسترسی برای کاربران مملو است از برنامه های تصویر زمینه که هر یک با تنوع زیاد تصاویر بسیار زیبایی را به صفحه گوشی می آورند. بعد از ارائه اندروید ۵ و معرفی طراحی متریال یا همان Material Design شاهد طراحی برنامه هایی بودیم که به صورت اتوماتیک برای شما و با سبک متریال تازه وارد گوگل تصاویر زمینه تولید می کرد!
در اوایل کار طراحی ها و تنوع تصاویر آنچنان چنگی به دل نمی زد اما می توان گفت اکنون با توجه به پیشرفت ها و ایده های تازه تصاویر تولیدی آنها برای پس زمینه بسیار زیبا و چشم نواز است و با سبک و رنگ و طراحی اندروید ۵ و ۶ کاملا مرتبط هستند.

با هم به مرور این اپ ها می پردازیم، پیشنهاد می کنم حتما یکی از این اپ ها را نصب کنید و تنوع حالات و سبک کاری آنها را ببینید.

FreshCoat Wallpaper Creator

FreshCoat-lets-you-quickly-generate-simple-backgrounds-for-custom-home-screen-setups-520x413

این برنامه برای ابعاد مختلفی که شما برای ان تعریف می کنید تصاویر زمینه ایجاد می کند، و تنظیمات بسیاری برای دلخواه سازی در این اپ خواهید یافت. این برنامه در کسری از ثانیه برای شما تصاویر با افکت ها بسیار زیبا ایجاد می کند و می تواند در بازه های زمانی مختلف تصاویر تازه برای صفحه شما قرار دهد.
دانلود FreshCoat Wallpaper Creator از Google Play

 

KLWP Live Wallpaper Maker

Kustom-is-endlessly-customizable-and-supports-themes-that-you-can-download-520x311

علی رغم توانایی در دلخواه سازی آن هم به مقدار و میزان بی نهایت در این برنامه شما امکان دانلود تم برای ایجاد تصاویر های با سبک و سیاق متفاوت خواهید داشت. شما با نصب این برنامه می توانید ویجت های خاص با رنگ و تم ظاهری مورد نظر خودتان را نیز طراحی کنید، حتما انجین مربوط به طراحی ویجت را که برای تکمیل برنامه است نصب کنید. تم های رایگان برنامه KLWP را نیز می توانید از اینجا بیاید.
دانلود KLWP Live Wallpaper Maker از Google Play

Tapet – Infinite Wallpapers

Tapet-lets-you-generate-fresh-backgrounds-with-just-a-swipe-you-can-also-choose-patterns-and-colors-520x460

من خودم به شخصه از این برنامه استفاده می کنم، بسیار سبک است و تصاویر با تنوع بسیار زیادی در رنگ بندی های بسیار چشم نواز طراحی می شوند و می توان به حسن سلیقه طراحان این برنامه به خاظر طراحی و ابداع طراح ها تبریک گفت، با لایک کردن تصاویر در برنامه، این اپ هوشمندانه نوع سلیقه شما را در انتخاب نوع رنگ و تم کار تشخیص می دهد و در تصاویر پیشنهادی بعدی خواهید دید که همه چیز باب میل شماست !
دانلود Tapet – Infinite Wallpapers از Google Play

Material Wallpapers: Infinite

Choose-from-the-large-collection-of-Material-Design-inspired-backgrounds-or-generate-your-own-just-by-entering-your-name-520x452

با کمک این برنامه می توانید از میان انبوه طرحها و رنگ های متریال برای خودتان یکی را انتخاب کنید و یا با کمک امکانات این برنامه خودتان دست به کار شده و طراحی تصاویر پس زمینه را با کمک المان های متفاوت انجام دهید.
دانلود Material Wallpapers: Infinite از Google play

در ادامه این مطلب بزودی برنامه ها و اپ هایی در همین زمینه معرفی خواهم کرد.

فعلا دوستان نت نوشت

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا