سینما

لئوناردو دی کاپریو رکورد توییتری اسکار را نیز به دست آورد!

لئوناردو دی کاپریو رکورد توییتری اسکار را نیز به دست آورد!

مراسم اسکار روز گذشته  ساعت ۵ صبح به وقت تهران در لس آنجلس برگزار شد. از مهمترین و پر هیجان ترین اخباری که قبل و بعد از این مراسم مدام در شبکه های اجتماعی دست به دست می شد احتمال اسکار گرفتن لئوماردو دی کاپریو بود که باید گفت بعد از ۲ دهه تلاش و ناکامی برای بدست آوردن این جایزه این بار احتمال بسیاری داشت که بتواند تندیس اسکار را بدست بگیرد. در نهایت این اتفاق هم افتاد و شاهد اهدا جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد به لئو بودیم بابت بازی دیدنی اش در فیلم بازگشته.

مراسم اسکار با توجه به حجم وسیع سلبریتی هایی که در آن جمع هستند از پر مخاطب ترین های دنیاست، در عین حال در شبکه های اجتماعی نیز بازخورد خاص خودش را دارد، طی روز گذشته تا کنون شاهد تعداد بیشماری توییت راجع به جایزه اسکاری هستیم که لئو در دست گرفت در توییتر بودیم که طبق آمار رکورد بیشترین توییت را راجع به آکادمی اسکار از آن خود کرده است.

طبق آمار طی یک دقیقه بعد از اهدا جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد به لئو بیش از ۴۴۰۰۰۰ توییت توسط کاربران راجع به این اتفاق منتشر شده است، گفتنی است رکورد قبلی مربوط به Ellen DeGeneres در سال ۲۰۱۴ با ۲۵۵۰۰۰ توییت در دقیقه بوده است.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا