1397-12-29
تلفن همراه

اتصال Micro SD به آیفون آسان است!

اتصال Micro SD به آیفون

یکی از دغدغه های همه آیفون دار ها کم بودن یا به قولی محدود بودن حجم برای نگهداری فایل در حافظه گوشی است که از تولید اولین آیفون تاکنون همچنان این جریان بوده و هست. در ادامه با راه حل اتصال Micro SD به آیفون با نت نوشت همراه باشید

اتصال Micro SD به آیفون

متاسفانه در مدل های ۱۶ گیگابایتی آیفون که به صورت معمول در اختیار کاربران قرار دارد تنها ۱۲ گیگابایت فضا قابل استفاده است. اکنون با کمک ابزاری که iAccess ارائه کرده می توانید اتصال Micro SD به آیفون را تجربه کنید و همیشه و همه جا کارت های حافظه MicroSD را به آیفون خود متصل کنید.

۶۷۲_resized_900x500

در حقیقت شما یک آداپتور برای اتصال Micro SD به آیفون خریداری می کنید که از طریق کانکتور Lightning این امکان را در اختیار شما قرا می دهد. باید اعتراف کردن خرید دستگاه اینچنینی بسیار ارزان تر و به صرفه تر است از خرید آیفونی با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت با اختلاف حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان !

۱۲۵۵۵۰iaccess-3

با نصب برنامه iAccess بر روی آیفون خود به آسانی می توانید اتصال Micro SD به آیفون را تجربه کرده و به داده های درون کارت حافظه خود دسترسی داشته باشید. قیمت این دستگاه تنها ۴۹ دلار است و بزودی باید منتظر در دسترس بودن آن در فروشگاه های ایرانی هم باشیم، اما اگر عجله برای خرید دارید به اینجا سری بزنید.

این دستگاه طیف وسیعی از فایل ها را برای انتقال و اجر ابر روی آیفون پشتبانی می کند و به تمامی افرادی که از GoPro استفاده می کنند توصیه می کنم در وبسیات این محصول ویدئو ها و قابلیت های جالب این محصول را مرور کنند.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا