1397-12-28
اخبار تکنولوژی

وقتی حرفه ای ها سعی می کنند از فتوشاپ نسخه ۱٫۰ استفاده کنند!

وقتی حرفه ای ها سعی می کنند از فتوشاپ نسخه 1 استفاده کنند!

بدون شک نام فتوشاپ را شنیده اید، این برنامه جای خود را به خوبی در تمامی فرهنگ ها و ملل مختلف در جای جای این کره خاکی باز کرده و می توان گفت با درصد کمی خطا این برنامه از معروف ترین اپلیکیشن های کامپیوتر در سراسر جهان به حساب بیاید.

اکنون بیش از ۲۵ سال از ارائه اولین نسخه از فتوشاپ می گذرد و تا کنون نسخه های متعددی هر ساله از این برنامه وارد بازار شده است. خوشبختانه یا متاسفانه در بازار نرم افزار ها در ایران هزینه داشتن نرم افزاری مانند فتوشاپ آن هم آخرین نسخه بیشتر از ۵ هزار تومان نیست، اما برای داشتن این برنامه به صورت قانونی باید هزینه هنگفتی را شما در خارج از ایران پرداخت کنید. همین در دسترس بودن باعث شده افراد بسیاری در میان ما توانایی انجام کارهای گرافیکی با این برنامه قدرتمند را داشته باشند و بتوانند از این برنامه استفاده کنند. این درحالی است که در خارج از ایران استفاده از این برنامه تنها به افراد خبره و کار بلد سپرده می شود که برای انها خرید برنامه ای اینچنینی توجیه داشته باشد.

در ویدئو زیر به مناسبت ۲۵ امین سال ارائه فتوشاپ به بهترین فتوشاپ کاران دنیا پیشنهادی جالب شد، اینکه در مقابل دوربین از نسخه ۱٫۰ این نرم افزار قدرتمند استفاده کنند. واکنش ها و عکس العمل های هر یک با توجه به امکانات محدود این نسخه اولیه بسیار جالب و دیدنی است، فرض کنید امکان استفاده از لایه ها را ندارید و نمی توانید بعد از اعمال تنظیمات و قبل از Done کردن Preview از تصاویر نهایی داشته باشید. حتما برای شما که از نسخه های بروز این برنامه استفاده می کنید مشاهده این ویدئو جالب است.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا